Obsah,


Facebook Twitter Pinterest Tripadvisor Rezervovat stůl Rezervovat pokoj

Ubytování

Pohostinnost máme v krvi. Záleží nám na tom, abyste u nás našli klid a pohodu a vše jsme zasadili do kouzelné venkovské atmosféry doplněné o vymoženosti moderního světa.

Ubytování v hotelu, kde se tradice snoubí s moderností

Lze skloubit uměleckou a dobou atmosféru s kulinářským zážitkem? Jde to v hotelu a restauraci Dvůr Hoffmeister. Rodinný hotel, do něhož vtiskli svoji pečeť tři generace Hoffmeisterů, nabízí kvalitní ubytování-hotel, skvělé jídlo v restauraci a prohlídku kreseb slavného malíře a karikaturisty Adolfa Hoffmeistera, a to i na jídelních talířích. V citlivě rekonstruovaném prvorepublikovém hospodářském dvoře najdete příjemné ubytování, prostory pro firemní akce a konference, i místo pro svatební hostinu.

Ubytování nedaleko letiště Václava Havla

pokoj

Potřebujete nalézt ubytování v blízkosti letiště Václava Havla? Tak jste na správném místě. Dvůr Hoffmeister je 8 km od letiště Praha a jen 15 km od centra hlavního města. Je to výborné řešení pro odlety i přílety návštěvníků, pro zajištění školení nadnárodních společností či setkání abiturientů. Jestliže Praha nepřeje parkování, tak v areálu Dvora Hoffmeister bude váš vůz na bezpečném místě. Ale nečekejte strohou uniformitu. Ubytování – hotel Dvůr Hoffmeister sází na originalitu a spojení venkovského stylu a moderního vybavení. Každý pokoj je jiný a to mu dodává zvláštní atmosféru.

Na návštěvě venkovského sídla

Můžete si připadat jako na návštěvě bohaté venkovské usedlosti, která žije vlastním životem. Vždyť i dnes sem přijíždějí milovníci koní na trénink parkurového skákání. Ubytování – hotel Dvůr Hoffmeister – to jsou budovy téměř 100 let staré, které na vás dýchnou tradicí a solidností. Moderní rekonstrukce zachovala patinu venkova, ale současně vám poskytne pohodlí moderního hotelu. Žádný ruch velkoměsta, přestože je nedaleko. Klidná atmosféra venkova vám učaruje. Vzpomenete si na atmosféru slavných filmů, kterou jste chtěli poznat na vlastní kůži. Ubytování – hotel Dvůr Hoffmeister vám ji poskytne.


NewsletterChci odebírat novinky:
Obsah,